Netflix’in Yeni Filmi Murder Mystery’den İlk Görseller

19.04.2019 11:19
Netflix’in Yeni Filmi Murder Mystery’den İlk Görseller

Netflix’in zengin oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken filmi Murder Mystery’den ilk görseller yayınlandı. Murder Mystery’nin haziranda Netflix ekranlarında yerini alması planlanıyor.


Murder Mystery, evliliklerinin yeniden canlandırmak için tatile çıkmayı planlayan bir çiftin başına macerasını anlatıyor. New York’da yaşayan bir polis ve karısı, evliliklerini alevlendirmek için bir Avrupa tatiline çıkarlar. Daha önce defalarca bu tatili ertelemek durumunda kalan çift, en sonunda herşeyi geride bırakıp tatil yoluna düşerler. Avrupa’da dost canlısı bir milyarderin yatındaki özel bir partiye davet edilen çift; yaşlı milyarderin öldürülmesiyle bir muammanın içine düşerler. Çünkü çift cinayetin baş şüphelisi konumuna düşer!  Murder Mystery, polis ve eşinin, kendilerini bu işten kurtarmak için vakit kaybetmeden cinayeti kimin işlediğini bulma çabasını oldukça akıcı ve eğlenceli bir dille ekrana taşıyor.

 

Merakla beklenen filmin asıl can alıcı noktası ise oyuncu kadrosu! Filmin başrollerini Jennifer Aniston ve Adam Sandler paylaşırken; ikiliye Luke Evans, Gemma Arterton, John Kani, Ólafur Darri Ólafsson, Terence Stamp ve David Walliams gibi isimler de eşlik ediyor.

 

Haziran ayında Netflix dijital platformu üzerinden izleyici ile buluşacak olan Murder Mystery’nin yönetmen koltuğunda ise Parks and Recreation ile OFTA Ödülünü kucaklamış olan, aynı zamanda Community ile de tanınan Kyle Newacheck oturuyor. Murder Mystery’nin senaryosu ise İnanılmaz Örümcek Adam, Zodiac, Beyaz Saray Düştü gibi yapımlardan tanınan James Vanderbilt kaleminden çıkıyor.

 

Merakla beklenen komedi filminden yayınlanan ilk kareleri aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Murder Mystery haziran ayında Netflix’te yerini alacak.