Merakla Beklenen The Hustle’dan İkinci Fragman Geldi!

23.04.2019 14:27

İki kadının kin duydukları erkeklerden intikam alması çevresinde şekillenen The Hustle’ın ikinci fragmanı görücüye çıktı.


Merakla beklenen komedi filminin başrolündeki iki farklı kadından ilkini Kara Şövalye Yükseliyor, Alis Harikalar Diyarında, Şeytan Marka Giyer, Sevgililer Günü ve Yıldızlararası gibi yapımlardan tanıdığımız Anne Hathaway, diğerini ise Zor Kazanç, Mükemmel Saha, Dikkat Bebek Var ve Nedimeler yapımlarından Rebel Wilson oynuyor. The Hustle’ın başrol ikilisine Tim Blake Nelson, Alex Sharp ve Ingrid Oliver gibi isimler de eşlik ediyor.

 

31 Mayısta beyaz perdedeki yernini alacak film, 1988 yapımı  Dirty Rotten Scoundrels’ın yeniden yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Ancak The Hustle’ın kurgusu bu sefer bu iki kadın karakter etrafında şekilleniyor.  Frank Oz’ün orijinal yapımında başrollerde Steve Martin ve Michael Caine’in yer aldığı filmde, bu kez bambaşka bir tat ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.The Hustle, iki farklı zümreden gelen, farklı karakterdeki iki dolandırıcı kadının, kin duydukları erkeklerin hayatlarını mahvetmek için birlikte verdikleri mücadeleyi konu alıyor.

 

Filmin yönetmen koltuğunda ise özellikle Veep dizisi ile tanınan Chris Addison oturuyor.

 

31 Mayısta vizyona girecek olan The Hustle’dan yayınlanan ikinci fragmanı yukardan izleyebilirsiniz.