Designated Survivor’dan Yepyeni Bir Fragman Müjdesi

07.05.2019 11:54

Netflix’in sevilen yapımı “Designated Survivor”, 7 Haziran'da ekrandaki yerini almaya hazırlanırken, dram türündeki diziden yepyeni bir fragman yayınlandı.


Düşmanı Korurken”, “Suç Ortağı”, “Bad Boys for Life” yapımlarından tanıdığımız David Guggenheim’in yarattığı “Designated Survivor”ın 10 bölümden oluşacak 3. sezonu heyecanla bekleniyor.

 

“Designated Survivor”, hiç beklemediği bir anda kendini ülkesinin başkanlık koltuğunda bulan bir devlet adamını konu alıyor. Devlet Başkanın da aralarında bulunduğu, üst düzey devlet yetkililerinin toplantısı esnasında yaşanan bir patlamada Devlet Başkanı ve birçok üst düzey devlet yetkilisi hayatını kaybeder. Tom Kirkman, hayatta kalan en yüksek mertebedeki devlet yetkilisi olduğu için, bu görevi istemese de, 60 gün boyunca başkan vekilliği yapmak zorunda kalır. Tom Kirkman patlamadan sorumlu kişi ya da kişilerin peşinden koşarken aynı zamanda ailesini de çeşitli güçlerden koruyamaya çalışmaktadır.

 

Sevilen dizinin  oyuncu kadrosundaysa Kiefer SutherlandAdan Canto, LaMonica Garrett, Kal Penn, Maggie Q, Natascha McElhone gibi isimler yer alıyor.

 

Sevilen diziden yayınlanan son fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.