Sinemalar.com

Christopher Nolan’ın Yeni Filminin İsmi ve Oyuncu Kadrosu Açıklandı!

Christopher Nolan’ın Yeni Filminin İsmi ve Oyuncu Kadrosu Açıklandı!
24 Mayıs 2019

Christopher Nolan’ın "event filmi" olarak betimlediği; Robert Pattinson, John David Washington ve Elizabeth Debicki’nin başrolü üstlendiği açıklanan filmin ismi belli değildi. Ancak alınan son haberlere göre filmin ismi “Tenet” olacak ve filmin oyuncu kadrosundaki diğer isimler de açıklandı.

 

Anlamı “ilke, inanç; bir inanç veya felsefenin temel ilkesi” olarak açıklanan “Tenet” ismine sahip olacak filmde önceden açıklanan üç isme; Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Clémence PoésyDimple Kapadia ve Michael Caine eşlik edecek. 

 

Genel hatlarıyla uluslararası bir casusluk hikâyesi olacağı bilinen filmin senaryosuna dair henüz en ufak bir detay dahi paylaşılmadı. İtalya, Estonya, Hindistan ve dört başka ülkede çekimleri gerçekleştirilecek "Tenet"in görüntü yönetmenliğini Hoyte van Hoytema üstlenecek. Filmin müziklerini ise "Black Panther" ile Oscar kazanan Ludwig Göransson hazırlayacak.

 

"Tenet"in, 17 Temmuz 2020’de vizyona girmesi planlanıyor.

 

Tüm yorumlar (1)

Avatar
Tyrr (Profesyonel) | 27 Mayıs 2019, 21:14

Nasıl yani? Hans Zimmer? Hans olmadan Nolan... bilemiyorum Altan.

Cevap Yaz
0
3
Tyrr (Profesyonel) | 28 Mayıs 2019, 00:17

tamam ama o tadı alamayız gibi geliyor bana. Neyse Nolan'ın bir bildiği vardır, umarım.

0
0
uykumvar (Figuran) | 27 Mayıs 2019, 21:37

hans zimmer başka bi proje için çalışmaya çoktan başladığı için maalesef bu projeye başlayamadı. Bu durum hepimizi bi miktar yıktı tabi...

0
1
Görüşleriniz