Sinemalar.com

Game Of Thrones'un 8. Sezonunun Yayınlanmamış Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Game Of Thrones'un 8. Sezonunun Yayınlanmamış Görüntüleri Ortaya Çıktı!
24 Mayıs 2019

Her sezonuyla ekranlara damga vuran, yayınlanmadan aylar önce sayısız habere konu olan Game of Thrones’un son bölümü olan "The Iron Throne" geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Ancak ekranlara veda eden efsanevi diziyi uzunca bir süre daha konuşacağız gibi gözüküyor. 

 

Bu vedayı henüz sindirememişken Entertainment Weekly’nin yeni sayısında, Game Of Thrones’un son sezon çekimlerinden şimdiye kadar yayınlanmamış kareler yayınlandı.

 

Tekrar bölümleri haricinde oyuncuları asla aynı karakterlere bürünmüş olarak göremeyecek olmak elbette kolay değil ancak spin-off dizilerden gelecek haberler, diziden gelecek görülmemiş materyaller ve 26 Mayıs’ta HBO’da yayınlanacak iki saatlik perde arkası belgeseli "Game of Thrones: The Last Watch"la GoT daha uzun süre gündemde kalacak gibi gözüküyor. 

 

Tüm yorumlar (1)

Avatar
feardark (Profesyonel) | 25 Mayıs 2019, 00:42

bran sen ne karaktersizmişsin yahu. 3 gözlü kuzgunum ben başka bi kapasitem yohhh. yok efem ben sakatım işte tekerlekli sandalyedeki adamdan winterfalla lord olmaz diye diye ajitasyon yaptın allem etti kullem ettin kral oldun. haınn vatan haini seni kem gözlü seni. inşallah tekerlekli sandalyen kırılır

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz