Godzilla: King Of The Monsters’dan Yepyeni Bir Fragman

26.05.2019 10:44

35. Godzilla filmi olan “Godzilla: King of the Monsters”ın vizyona girmesine günler kala, filmden yepyeni bir video sevenlerinin beğenisine sunuldu.


İlk olarak 1954 yılında sinemaseverlerle buluşan Godzilla, sinemanın efsaneleri arasındaki yerini koruyor. Hollywood stüdyolarında çekilen 3. Godzilla filmi olan “Godzilla: King of the Monsters”ın gişe beklentisi de oldukça yüksek! Bakalım film, “Titanic”i bile batıran “Avengers: Endgame”i, ya da O’nun bile tahtını sallayan “John Wick 3: Parabellum”u gişede alt edebilecek mi?

 

"Godzilla: King of the Monsters" filminde efsane Godzilla’nın, üç başlı Ghidorah’a karşı vereceği savaş ele alınıyor. Canavarlar savaşırken; insanoğlu ise onların ayakları altında bambaşka bir savaş veriyor!

 

Yönetmenliğini “Superman Dönüyor”, “X-Men: Apocalypse”, “Cadılar Bayramı” ve “Gerçek Efsaneler 3” yapımlarından tanıdığımız Michael Dougherty'nin üstlendiği filmde; Millie Bobby Brown, Kyle Chandler, Vera Farmiga, Ken Watanabe, Bradley Whitford gibi isimler yer alıyor.

 

31 Mayıs tarihinde vizyondaki yerini alacak olan "Godzilla: King of the Monsters"ın senasyosunu ise filmin aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturan Michael Dougherty ile Zach Shields ve Max Borenstein üstleniyor.

 

"Godzilla: King of the Monsters"tan yayınlanan son fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.