Oyuncak Hikayesi 4’ten Keanu Reeves’li Seslendirme Videosu

10.06.2019 12:29

Vizyona girmesine sayılı günler kala, “Oyuncak Hikayesi 4” animasyon filminde Duke Caboom karakterine sesiyle hayat veren Keanu Reeves’li bir seslendirme videosu, filmin hayranlarının beğenisine sunuldu!


21 Haziran 2019 tarihinde vizyonda sevenleriyle buluşacak olan “Toy Story 4”ün seslendirme kadrosunda son zamanlarda “John Wick 3: Parabellum” ile de adından sıkça söz ettiren aktör Reeves’e; Tom HanksTim Allen, Joan CusackPatricia ArquetteBonnie HuntWallace Shawn gibi önemli isimler eşlik ediyor. Merakla beklenen animasyon filminin yönetmenliğini serinin ilk iki filminden de tanıdığımız Josh Lasseter üstleniyor. “Oyuncak Hikayesi 4”ün senaryosunu ise içlerinde filmin yönetmeni John Lasseter’in yer aldığı; Andrew StantonPete Docter ve Lee Unkrich'in yer aldığı  kalabalık bir ekip kaleme alıyor.

 

İlk filmi 1995 yılında çekilen “Oyuncak Hikayesi 4”te Woody, Buzz Lightyear ve arkadaşları ile 9 yıl süren bir aradan sonra sinema perdesinde buluşurken aralarına yeni bir arkadaş daha katılıyor; Forky!

 

Ünlü aktör Keanu Reeves’in, Duke Caboom’u seslendirmesi esnasında çekilen eğlenceli videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz.