Sinemalar.com

Cillian Murphy'den David Bowie'ye Peaky Blinders Şapkası

Cillian Murphy'den David Bowie'ye Peaky Blinders Şapkası
12 Haziran 2019

Peaky Blinders’ın 5. sezonu için geri sayım tüm hızıyla devam ederken dizi ile ilgili yeni hikâyeler de gün yüzüne çıkıyor. 

 

Bu hikâyelerden birinin merkezinde 2016 yılında hayatını kaybeden, popüler müziğin ikonu olan David Bowie var.

 

İzlenme rekorları kıran dizinin sevilen başrol oyuncuları Cillian Murphy ve Steven Knight ikilisi geçtiğimiz günlerde verdikleri bir röportajda; İngiliz şarkıcı, şarkı yazarı, aktör ve yapımcı David Bowie’nin Peaky Blinders'ın büyük hayranı olduğunu ve müziklerinden birinin dizide kullanılmasını çok istediğini ifade ettiler. Bowie Peaky Blinders ekibine, ölümünden önce yayınladığı son albümü olan Blackstar’ı piyasaya çıkması planlanan tarihten daha önce gönderiyor ve dizinin üçüncü sezon beşinci bölümünde “Lazarus” çalıyor. Cillian Murphy de bu davranışa karşılık bir jest olarak, ilk kullandığı Thomas Shelby şapkasını David Bowie’ye Noel hediyesi olarak yolluyor.

 

Tüm yorumlar (1)

Avatar
kemerlee (Jön) | 12 Haziran 2019, 10:44

Netflix'in bile en fazla izlenen dizileri arasın da değilken nereden buldunuz da rekor kırdınız. En basidi imdb de bile 200 bin kişi oy vermiş. Gerçekten rekor kıran G.O.T 1,5MİLYON kişi oy vermiş, daha yeni sayılabilecek Strenger Things bile 600bin kişi oy kullanmış bu küçücük veri bile haberinizin ne kadar abartı olduğunun göstergesidir.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz