Biyografik Drama Skin'den Yepyeni Bir Poster Yayınlandı

15.06.2019 23:23
Biyografik Drama Skin'den Yepyeni Bir Poster Yayınlandı

BAFTA ödüllü İngiliz aktör Jamie Bell’in başrolünü üstlendiği biyografik drama filmi “Skin”den yeni bir poster yayınlandı.

 

Oyuncu kadrosunda Danielle Macdonald, Vera Farmiga, Daniel Henshall, Louisa Krause ve Bill Camp gibi isimlerin yer aldığı, prömiyeri geçen yıl Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapılmış olan filmin yönetmen ve senarist koltuğunda oturacak isim ise bu sene Oscar ödülüne layık görülen Guy Nattiv

 

Film, FBI’ın aranan listesinin zirvesinde yer alan ve hayli ırkçı sayılabilecek bir adamın zaman içerisinde bu hoş görülmeyen düşüncelerinden sıyrılarak kendisi için yepyeni bir hayat inşa edişini konu ediyor. Çocukluk yılları zorlu koşullar altında geçen Bryon, yaşı büyüyünce bir çeteye dahil olur ve imzası yüzünün tamamını kaplayan dövmeleri oluyor. Beyaz ırkın üstünlüğüne inanan Bryon, zamanla bu düşüncelerini zihninden atmaya çalışarak ve sevdiği kadının yardımı ile kirli geçmişini ardında bırakarak, yeni bir başlangıç yapıyor. Nefret ve şiddet ögeleri barındıran bir hayattan tamamen kurtulmak isteyen Bryon, sevdiği kadın ile evlenip üç çocuk babası olduktan sonra tamamıyla bambaşka bir adama dönüşür. Ancak hiçbir şey kolay değildir ve bu temizlenme sürecinde, mensubu olduğu eski çetenin ölüm tehditlerine maruz kalır. Üstelik Bryon ne kadar değişse de, yanlış şeyler düşündüğü ve yaptığı dönemde yüzüne yaptırdığı dövmeler, onun toplum tarafından dışlanmasına neden olur. Genç adam en sonunda yüzünü kaplayan dövmelerden kurtulmaya karar verir.

 

“Skin” Amerika’da 26 Temmuz tarihinde gösterime girecek ancak filmin ülkemizdeki vizyon akıbeti hala belirsizliğini koruyor.