Keanu Reeves, Marvel Sinematik Evreninde Mi Yer Alacak?

21.06.2019 14:24
Keanu Reeves, Marvel Sinematik Evreninde Mi Yer Alacak?

Keanu Reeves, yeni John Wick filmi ile birlikte yeniden gündeme oturdu. Tecrübeli oyuncu Cyberpunk 2077 oyununun fragmanında boy göstermesi ile birlikte de video oyunu hayranlarının ve internetin desteğini arkasına aldı. Mütevazı tavırları ve profesyonelliği ile sevilmemesi zor bir karakter haline gelen Reeves, Marvel Studios yapımcısı Kevin Feige'nin de birlikte çalışmak istediği bir isim. Reeves'in Marvel filmlerinde yer alıp almayacağı henüz belli olmasa da internette spekülasyonlar dolaşmaya başladı bile.

 

Marvel Studios yapımcısı Kevin Feige her zaman yeni filmlerin neleri kapsayacağını biliyor olsa da hayranların kafası hiçbir zaman onun kadar net olmuyor. Özellikle Avengers: Endgame sonrası Marvel Sinematik Evrenine neler olacağı ile ilgili çok fazla soru var: Avengers yeni üyeler ile yoluna devam edecek mi? Başka bir süper takım mı kurulacak? Yeni Marvel filmlerinde bir süper takımın maceralarına değil de galaksinin farklı köşelerinden hikayelere mi ortak olacağız? Bütün bu sorular cevapsız kalmış olsa da Feige'den bir konuda net bir açıklama geldi: Kevin Feige Keanu Reeves'i Marvel Sinematik Evreninde görmek istiyor ve bu konu üzerine bir miktar kafa yormuş.

 

''Neredeyse çekeceğimiz her filmin öncesinde Keanu Reeves'e haber verdik'' diyen Feige, ''Reeves eğer Marvel Sinematik Evreninde yer alacaksa bunun ne zaman olacağını bilmiyorum ancak bunu olabilecek en doğru şekilde gerçekleştirmek istiyoruz.'' açıklamasında bulundu. 

 

Henüz durum netleşmiş olmasa da intenette spekülasyonlar yapılmaya başlandı bile. Birçok Marvel hayranının görüşü Reeves'in Kung-Fu temalı Marvel filmi Shang-Chi'de yer alacağı yönünde. Reeves'in Kung-Fu ile ilgilendiğini göz önünde bulundurunca bu fikir akla yatkın geliyor.