Sinemalar.com

Yeni Matrix Filminin Başrolü ve Yönetmeni Belli Oldu

Yeni Matrix Filminin Başrolü ve Yönetmeni Belli Oldu
25 Haziran 2019

John Wick’in de yönetmen koltuğuna oturmuş olan Chad Stahelski, geçtiğimiz haftalarda hayli heyecan verici bir haber duyurmuştu. Stahelski’nin söylediğine göre, Wachowski Kardeşler yeni bir Matrix film projesi ile ilgili çalışıyormuş.

 

Zaten daha önce ayyuka çıkan söylentilere göre de Michael B. Jordan’ın yeni hazırlanan Matrix filminde yer alması için kendisiyle görüşmeler yapıldığı duyulmuştu. Gelen son haberlere göre, bu iki ayrı haberin kesişim noktalarının oluşu, söylentileri de doğruluyor.

 

Filmle ilgili paylaşılan kısıtlı bilgiye göre; "Black Panther", "Fruitvale Station" ve "Creed" filmlerinin yıldızı Michael B. Jordan’ın başrolü üstleneceği yeni Matrix filminin çekimleri, 2020 yılının başlarında Chicago’da başlayacak. Senaryosunu Zak Penn’in hazırladığı filmin yönetmen koltuğunda oturan isimler ise, 1999 yapımı orijinal filmin de yönetmen koltuğunu paylaşan Wachowski Kardeşler olacak. 

 

Tüm yorumlar (2)

Avatar
rtnrdk (Amatör) | 27 Haziran 2019, 00:32

matrıxı matrıx yapan su götürmez bir şekildedir ki yönetmenleridir. film zaten efsaneler arasında. oyunculuklar mükemmel. lakin matrıx denildiğinde wachowskı kardeşler akla gelir. gelecek filmin yönetmeni de onlar olacakmış, beklenti hayli yüksek. karşılayabileceklerini düşünüyorum. ciddi bir çalışma ile önümüzde ki 50 yıla hitap edebilecek bir film...

Cevap Yaz
0
0
ozkanulutas (Amatör) | 25 Haziran 2019, 23:53

keanu reeves in olmadıgı bir matrix bence düşünülemez çin malı matrix gibi bişi olur herhalde

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz