Yeni Batman’in Düşmanını Andy Serkis mi Oynayacak?

26.06.2019 11:02
Yeni Batman’in Düşmanını Andy Serkis mi Oynayacak?

Batman ve Bruce Wayne’i Ben Aflleck’in ardından kimin oynayacağı uzunca bir süre tartışıldıktan sonra bu rolün Robert Pattinson’a verileceği açıklanmıştı. 2021’de vizyona girmesi beklenen The Batman’in yönetmen koltuğunda Maymunlar Cehennemi serisinden filmler yönetmiş olan Matt Reeves yer alacak. Reeves ile bu filmlerde birlikte çalışmış olan Andy Serkis’in de The Batman’de kara şövalyenin düşmanını oynayabileceği konuşuluyor.


Yeni Batman/Bruce Wayne’in Robert Pattinson olarak belirlenmesi, Ben Affleck’in duyurulması sonrasında olduğu gibi tartışmalara neden olmuştu. Robert Pattinson The Batman’de daha genç bir Bruce Wayne’i canlandıracak ve onun birçok düşmanını içerecek: The Penguin, The Riddler ve Two Face konuşulan düşmanlar arasında.


Serkis’in Maymunlar Cehennemi serisindeki Caesar performansı göz önünde bulundurulunca yeni Batman filmine dahil olması kulağa olası geliyor. The Batman, Warner Bros. tarafından uyarlanan DC evreni çizgi roman uyarlamalarından yalnızca bir tanesi. Diğer filmler arasında The Flash, Green Lantern Corps, Black Adam, Shazam 2, Supergirl, Aquaman 2, The Trench, Blue Beetle, Plastic Man ve New Gods bulunuyor.