Breaking Bad'in Jesse Pinkman'lı Devam Filmi Geliyor

27.06.2019 14:58

2008 yılında Amerikan AMC kanalında yayınlanmaya başlayan ve kısa sürede efsaneleşen suç ve dram dizisi Breaking Bad'in devamı niteliğindeki bir film geliyor! Film, hem AMC'de hem de Netflix'te yayınlanacak.


Başrollerinde Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Giancarlo Esposito (Gustavo Fring), Dean Norris (Hank Schrader) ve Anna Gunn (Skyler White)'ın yer aldığı 2008'den 2013'e kadar süren 5 sezonluk dizi Breaking Bad'in final sezonu da seyircilerde soğuk duş etkisi yaratmıştı. Dizinin sevilen karakterlerinden olan, Aaron Paul'un canlandırdığı Jesse Pinkman'ın final sezonunda yaşananlardan sonraki özgürlük arayış sürecine odaklanacak olan filmde Walter White'o canlandıran Bryan Cranston'ın yer alıp yer almayacağıysa henüz netlik kazanmadı. Fakat Cranston, kendisine teklif geldiği takdirde bunu memnuniyetle kabul edeceğinden bahsetti ve ekledi; "...Dizi harika bir hikayeye sahip ve birçok insan hikayenin ucu açık bırakılan kısımlarının tamamlanmasını istiyor...Filmde olup olmayacağımı bilmiyorum ama oldukça heyecanlıyım çünkü Breaking Bad profesyonel hayatımın en güzel dönemiydi...Sadece küçük bir ziyaret olsa bile, dizideki insanları görmek için sabırsızlanıyorum."


Breaking Bad'in senaryosunu kaleme alan Vince Gilligan, Breaking Bad'in filminin de hem senaryosunu yazacak hem de filmin yönetmeni olacak. Aaron Paul ve Bryan Cranston'ın heyecan yaratan haberi doğrular nitelikteki paylaşımlarını aşağıda görebilirsiniz.

 

Ayrıca dizinin final sezonuna ait unutulmaz para sahnesini de yukarıdan izleyebilir, Breaking Bad'in devam filmine dair heyecanınızı perçinleyebilirsiniz.

  • ''Yakında''

  • ''Yakında''