Jumanji: The Next Level’dan Yepyeni Bir Fragman Geldi

02.07.2019 09:21

Başrollerini Karen Gillan, Dwayne Johnson ve Madison Iseman’ın paylaştığı “Jumanji: Vahşi Orman”ın devam filmi niteliğini taşıyan “Jumanji: The Next Level”dan ilk fragman izleyicinin beğenisine sunuldu.


1995 yılında çekilen Robin Williams başrollü “Jumanji” filminin uyarlaması olan Jumanji serisinin üçüncü filminin yönetmen koltuğunda da, ikinci filmde olduğu gibi “Mükemmel Plan” ve “Kötü Öğretmen” yapımlarından da hatırlayacağınız Jake Kasdan oturuyor. Kasdan, ilk filmde 100 milyon dolar bütçe ile 859 milyon dolarlık bir gişe hasılatına ulaşmıştı.

 

“Jumanji: The Next Level”da da ekipte değişmeyen diğer isimler ise senaristler Jeff Pinkner ve Scott Rosenberg olarak karşımıza çıkıyor.

 

10 Ocak 2020’de ülkemizde vizyondaki yerini alacak olan komedi- aksiyon türündeki “Jumanji: The Next Level”da Dwayne Johnson, Karen Gillan ve Madison Iseman’a; Awkwafina, Kevin HartDanny DeVitoNick Jonas gibi isimler eşlik ediyor. Ayrıca “Jumanji 3”ün kadrosunda Tom Hanks ve Samantha Lewes’in 42 yaşındaki oğulları Colin Hanks de yer alıyor.

 

“Jumanji: The Next Level”dan yayınlanan heyecan dolu fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.