Charlize Theron ve Helen Mirren, Fast & Furious 9 Filminde de Yer Alacak

09.07.2019 20:53
Charlize Theron ve Helen Mirren, Fast & Furious 9 Filminde de Yer Alacak

Dünya çapında hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Fast and Furious serisinin 9.filmi merakla beklenedursun bir yandan da filmle ilgili yeni haberler geliyor. Bunlardan sonuncusu serinin başrolü Dom’ hayat veren Vin Diesel’in Charlize Theron ve Helen Mirren’in yeni filmde de boy göstereceğini müjdelemesi oldu. 

 

Diesel şahsi sosyal medya hesabı üzerinden; "Bu filmde tamamen parlayacağına inandığım John Cenada dahil olmak üzere Charlize Theron ve Helen Mirren gibi Oscar kazananlarnın olduğu orijinal oyuncu kadromuz burada!" dediği bir video paylaştı.

 

Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Lucas Black ve Tyrese Gibson gibi kadronun en sevilen isimlerinin de bazılarının projeye geri döndüğü bazılarının ise kaldığı yerden rollerine devam ettiği 9. devam filminin kadrosuna yeni katılan isimlerin ise  John Cena ve  Nathalie Emmanuel olduğu geçen haftalarda duyurulmuştu. Cena'nın canlandıracağı karakterin kötü bir ruha yakın olduğu belirtilmişti. Emmanuel'in canlandırdığı Ramsey'i ise son olarak Brian ile birlikte gördüğümüz set fotoğrafları elimize ulaşmıştı.

 

Filmin yönetmen koltuğuna tıpkı 2006'daki Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filminden günümüze kadar olduğu gibi Justin Lin oturuyor; senaryo ise Daniel Casey ve Chris Morgan ikilisine emanet.

 

"Fast & Furious 9" filminin ülkemizdeki seyircileriyle buluşma tarihi 22 Mayıs 2020 olarak planlanıyor.