Marilyn Manson, Stephen King’in The Stand Uyarlamasının Oyuncu Kadrosunda!

09.07.2019 21:26
Marilyn Manson, Stephen King’in The Stand Uyarlamasının Oyuncu Kadrosunda!

Tarzı ve stili ile dikkatleri üzerine çeken, akıllarda yer eden Amerikalı rockstar Marilyn Manson, hangi rolü canlandıracağı hakkında ser verip sır vermese de, "The Stand" dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olduğunu açıkladı.

 

Stephen King‘in kült romanlarından biri sayılan "The Stand" televizyona uyarlanıyor ve daha önce "Sons of Anarchy" ve "Salem" gibi dizilerde kısalı uzunlu rollerle görevlendirilmiş olan Marilyn Manson, şimdi de uyarlama dizide rol alacak. Ayrıca Manson’ın dizi için The Doors’un ünlü şarkısı “The End”i yeniden yorumladığı da çıkan haberler arasında.

 

Dizi hakkında durağan ve olağan haberlerin tahtını sarsacak heyecan verici haberler gün yüzüne çıkmaz sandığımız bu günlerde Manson, geçen günlerde Revolver’a verdiği röportajda, "The Stand" dizisinde rol alacağını açıkladı. Manson, yaptığı açıklamada: “Shooter Jennings ile birlikte Stephen King’in romanından uyarlanan "The Stand" dizisi için The Doors’un "The End" şarkısını cover‘ladık. Aynı zamanda o dizide rol de alacağım.” ifadelerini kullandı.

 

Ocak ayında CBS All Access’ten 10 bölümlük (şimdilik) onay alan "The Stand" dizisi için hazırlıklar başladı ve geçtiğimiz haftalarda da, dizinin oyuncu kadrosundaki isimlerden bazılarının James Marsden, Amber Heard, Whoopi Goldberg, Greg KinnearOdessa Young ve Henry Zaga olması istendiği ve bu yönde görüşmeler yapıldığı ortaya çıkmıştı.

 

Dizinin senaryosunu Josh Boone ve Ben Cavell ikilisi kaleme alırken uzun yıllardır projeyi yürüten Boone, dizinin yönetmen koltuğunda da görev yapacak. Dizinin yürütücü yapımcılığını ise Josh Boone, Roy Lee, Jimmy Miller, Richard P. Rubinstein, Will Weiske ve Miri Yoon gibi isimler ortaklaşa bir çalışma ile üstleniyor.