Sinemalar.com

Jennifer's Body, Çizgi Roman Oluyor

Jennifer's Body, Çizgi Roman Oluyor
17 Temmuz 2009

Angelina Jolie'nin Hollywood'da edindiği tahtı sarsmaya başlayan Megan Fox, en son oynadığı komedi-korku türündeki filmi "Jennifer's Body" çizgi roman oluyor.

 

Jennifer's Body'nin çizgi romanı, Jim Mahfood tarafindan çiziliyor. Fox hayranlarının ve çizgi roman severlerin merakla beklediği çizgi romanın, ilk dokuz sayfası görücüye de çıktı.

 

 

 

Tüm yorumlar (7)

Avatar
enidblyton (Figuran) | 10 Temmuz 2011, 19:49

Angelina Jolie'nin tahtı şu an çok kolay sarsılabilecek bir durumda zaten çünkü son yıllarda sürekli olarak ajan yada ajana benzeyen rollerde oynadı. ve eski hayranları hala bulunsada ben Angelina Jolie'nin şu an filmleriyle kendi adından bahsettiren biri olduğunu düşünmüyorum. tabi yurt dışında nasıl bilemem ama Türkiye'de durum böyle... Filme gelirsekte,ben filmi izlemedim.cd'cide sadece adı dikkatimi çekmişti,bakmıştım.pek beğenmediğim için almamıştım ama çizgi romanın her zaman ayrı bir tadı olduğuna ,filmden daha güzel ve dikkat çekici olabileceğine inanıyorum.eğer okursam yorum yazacağım :D

Cevap Yaz
0
0
gunahkarsupheci (Jön) | 17 Mart 2011, 21:43

Çizgi romanı Jennifer's Body gibi güzel hatta daha güzel olur belki

Cevap Yaz
0
0
summer-tedder (Profesyonel) | 13 Aralık 2010, 19:07

Ne zaman çıkıyormuş bir bilgisi olan var mı? Film komedi-korku değildi ama.. Güzel bir çizgi roman olucağını düşünüyorum.

Cevap Yaz
0
0
avrillavigne8 (Dublör) | 30 Haziran 2010, 10:57

harika                                               

Cevap Yaz
0
0
mlsgirl (Dublör) | 4 Nisan 2010, 17:21

Dandik filmin ne kadar iyi bir çizgi romanı olabilir merak ettim doğrusu...

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz