Siccin 6 Filmine Ait Fragman Yayınlandı

12.07.2019 23:25

Gelecek vaat eden Türk yönetmenlerden Alper Mestçi imzalı korku filmi serisi Siccin 6. kez beyaz perdeye geliyor. Muhteşem Tözüm'ün yapımcılığını üstlendiği korku filmi Siccin 6'nın ilk fragmanı ise bugün yayınlandı.

 

Hayli iddialı bir şekilde “Nefes Almakta Zorlanacaksınız!” sloganıyla lansmanı yapılan Siccin 6'nın oyuncu kadrosunda; Merve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Teke, Sibel Aytan, Hüseyin Taş, Gönül Ürer, Deniz Kiziroğlu, Cemre Kiziroğlu, Ergin Kılıkçıer ve Kurtuluş Şakirağaoğlu gibi isimler bulunuyor.

 

Serinin şimdiye kadar yayınlanan her filminin başarılı gişe hasılatları içinde Siccin 5, 633.391 adet biletli seyirci tarafından izlenerek kendi serisi içerisinde bir rekora imza atmıştı. Siccin serisinin, otuz altı orijinal korku sahnesinin gerçek bir hikâyeyle birleştiği altıncı filmiyle birlikte son bulmasına karar verildi. 

 

Tüm zamanların yaz aylarında en çok izlenen yerli film rekoruna da sahip olan Siccin serisi, bir aksilik olmaz ise altıncı filmiyle de geleneklerine bağlı kalacak ve her zamanki gibi kendi mevsiminde, kendi ayında, yani 9 Ağustos Cuma günü vizyonda olacak.