Heyecanla Beklenen Fast and Furious 9 Setinden İlk Kare Paylaşıldı

15.07.2019 17:42
Heyecanla Beklenen Fast and Furious 9 Setinden İlk Kare Paylaşıldı

22 Mayıs 2020 tarihinde izleyicisiyle buluşması merakla beklenen “Fast and Furious” serisinin  9. filminin setinden bir kare paylaşıldı.


“Fast and Furious” serisinin vazgeçilmez karakteri Letty’yi canlandıran Michelle Rodriguez'in doğum gününde çekilen toplu fotoğrafı, Ramsey karakterine hayat veren Nathalie Emmanuel sosyal medya üzerinden paylaştı. Ayrıca serinin başrol oyuncusu Vin Diesel de kendi hesabından, doğum gününe dair bir video paylaştı.

 

Konusu henüz paylaşılmayan “Fast and Furious”un senaryosunu Daniel Casey, Chris Morgan ve Gary Scott Thompson kaleme alıyor. Merakla beklenen aksiyon filminin yönetmenliğini ise, önceki filmlerde de yönetmen koltuğunda yer alan Justin Lin üstleniyor.

 

Filmin ana karakteri Dominic Toretto’ya Vin Diesel, sevgilisi Letty’ye Michelle Rodriguez, kardeşi Mia’ya ise Jordana Brewster, önceki filmlerde olduğu gibi hayat veriyor. Yine önceki filmlerde de ekipte yer alan Tej rolüyle Ludacris, Roman rolüyle Tyrese Gibson ve Ramsey rolüyle Nathalie Emmanuel de “Fast and Furious 9”la geri dönüyor. Ayrıca Shaw’un annesini canlandıran Helen Miren ve kötü karakterimiz Cipher’a hayat veren Charlize Theron da serinin 9. filminde yerlerini alıyor.

 

Film setinden paylaşılan ilk fotoğrafı aşağıda, Vin Diesel’in paylaştığı videoyu ise buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.