Jennifer Lopez Başrollü Hustlers’dan Beklenen Fragman Geldi

18.07.2019 10:28

Geçtiğimiz günlerde fragman öncesi bir tanıtımı yayınlanan, Jennifer Lopez’in yeni filmi “Hustlers”ın fragmanı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.


Viral olan bir New York Magazine hikayesinden esinlenen filmde, Wall Street’in yüksek tabaka müşterilerine şantaj yapmak için bir araya gelen striptizci kadınların hikayesine odaklanılıyor. Çetenin lideri Ramona rolündeki Jennifer Lopez’le film dikkatleri üzerine çekse de; filmin yıldız dolu kadrosunu da gözden kaçırmamak gerekiyor. “Hustlers”ta Lopez’e Lili Reinhart, Constance Wu, Julia Stiles, Mercedes Ruehl gibi isimler eşlik ediyor. Ayrıca filmde; ilk defa beyaz perdede izleyeceğimiz Amerikalı ünlü şarkıcı Cardi B. de yer alıyor.

 

Bir drama şahit olacağımız filmin esinlendiği makaleyi Jessica Pressler kaleme alırken; filmin senaryosunu ise Lorene Scafaria yazıyor. “İlk ve Son Aşkım”, “The Meddler” gibi yapımlarda da imzası bulunan Scafaria, aynı zamanda filmin yönetmenliğini de üstleniyor.

 

Scarfia The Hollywood Reporter'a verdiği bir röportajda film için; "Film kadına, erkeğe, cinsiyet rollerimize, neye değer verdiğimize, her filmde, dizide, kültürün her bir köşesinde bize değer verdiğimiz şeylerin söylenmesine empati içerisinde bir bakış atıyor. Erkeklere banka hesapları kadar oldukları söylendi. Kadınlara ise yüzlerinin, vücutlarının, güzelliklerinin simetrik olması kadar oldukları söylendi. Bu filmin dayanağı bu.” şeklinde konuşmuştu.

 

Merakla beklenen fragmanı izleyici ile bugün buluşan ”Hustlers”, 13 Eylül tarihinde vizyondaki yerini alacak.