Amazon’un Yetişkin Animasyonlarından Undone’a Ait Yeni Fragman

29.07.2019 11:21

Yaşamın bir döngüden ibaret olup olmadığını, dahası eğer bir döngüyse ve biz orada sıkışıp kaldıysak "Yaşanacak başka şeyler yok muydu?" sorusunun cevaplarının başroldeki karakter Alma aracılığıyla arandığı, bunu yaparken güldürmeyi, duygulandırmayı, sorgulamayı, kabullenişi de yansıtan Amazon animasyonu Undone’a ait yeni bir fragman daha yayınlandı.

 

“BoJack Horseman”in yapımcıları tarafından hazırlanan yapımda, geçirdiği ölümcül kazaya rağmen hayatta kalmayı başarmış olan ancak her şeyin “normal” olduğuna inandığı bir anda, zamanla arasındaki farklı bağı ve zamanda yolculuk yapma yeteneğine sahip olduğunu keşfeden Alma’nın yaşadıkları konu alınıyor. Ayrıca dizide, yeteneğini hayatındaki en büyük soru işaretlerinden biri olan babasının gizemli ölümünü aydınlatmak için kullanan kızın başına gelenlere de şahitlik edeceğiz. 

 

Yapımcılığını Raphael Bob-Waksberg ve Kate Purdy'nin üstlendiği "Undone"ın seslendirme kadrosunda yer alan isimlerden bazıları ise Rosa Salazar, Bob Odenkirk, Angelique Cabral, Constance Marie ve Cameron Gayden.

 

"Undone"ın Amazon platformunda prömiyerinin 19 Eylül’de yapılması planlanıyor.