Sinemalar.com

M.J. Hayranlarına Müjde!

M.J. Hayranlarına Müjde!
22 Temmuz 2009

Bu habere Michael Jackson hayranları oldukça çok sevinecek. Sony Film Şirketi, Michael Jackson'ın Londra'da yapımı planlanan dönüş konserinin provalarını içeren 80 saatlik video görüntülerinin haklarını, 50 milyon dolar karşılığında satın aldı.

Buna göre, ölüm nedeni hala kesin olarak aydinlatılamayan efsane sarkici Michael Jackson'in hayatı, "High School Musical"ın yönetmeni Kenny Ortega tarafından beyaz perdeye aktarılacak. Ayrıca filme, aralarında "Thriller“ın da bulunduğu üç yeni video klip eklenecek. Filmin 3 D olup olmayacağı ise henüz netlik kazanmadı.

Sony'nin ön hazırlıklarına daha şimdiden başladığı filmin, bu senenin sonunda vizyondaki yerini alması bekleniyor.

Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (14)

Avatar
yil-gor (Artist) | 24 Temmuz 2009, 15:30

Hep böyle oluyor işte. Bir örnek daha, öldükten sonra efsane olmak ve arkasında bıraktıklarının koleksiyonel yüksek değer artışının olması. Jackson'ı en iyi bizim yaş grubumuz bilir. Biz onun dönemindeki bir gençlik idik ve doludizgin gidiyordu. Hatta o zamanlara şimdiki gibi değildi. şarkıcı olmak zordu. Tutulmak zordu. Hele bir star olmak hayal edilemez bir durumdu. İşte o bu hayali başardı. Fakat zirvede kolay durulmuyor. Zirve de beraberinde sıkıntılar getirdi elbet. İnsan içine çıkamamak, özel hastalığının ayıplanma korkusu. Çocuk sahibi olmak istemesinin dahi kıskanılması. Yani star olduktan sonra kendisine yapılan saldırılardan ve de ilgi görmekten dolayı ağırlığını yeni şarkılar ve ürünler üretmeye veremedi. Uzaklaştırıldı resmen. Şimdi diyebilir miyiz o zaman Micheal öldükten sonra değerlendi. Bence o değere ölmeden önce sahip olmuştu zaten.

Cevap Yaz
0
0
perimmm (Profesyonel) | 24 Temmuz 2009, 12:17

Film çıktığı gün gidip hemen seğredicem çok merak ediom...

Cevap Yaz
0
0
DJNeo (Figuran) | 23 Temmuz 2009, 09:54

Film yapımcıları böyle bir fırsatı hayatta kaçırmaz. Ama Michael Jackson' ı unutturmamak için mi yoksa onun ölümü üzerinden prim yapmak için mi böyle bir işe giriştikleri asıl sorgulanması gereken konu bence. En azından üstünde çok fazla uğraşılması gerekiyor böyle bir projenin.

Cevap Yaz
0
0
KaJMeRaN-sn (Artist) | 23 Temmuz 2009, 00:09

İnsan öldükten sonra kıymete binyo zaten.Yaşarken artık bitti bu adam diye kimsenin umrunda diğildi.

Cevap Yaz
0
0
Marvellous (Figuran) | 22 Temmuz 2009, 23:51

nedense şaşırmadım. tam pazarlama dönemi olduğu için sony arkasından mutlaka bir filme imza atar diye düşünüyordum.o kadar video görüntüleri filan adamın bütün hayatı kameralar önünde geçtiğinden konuyu toparlamakta zor olmasa gerek. 5 yaşından alırlar artık bu yıllara kadar rahatlıkla gelirler. birde ölmeden önce son provaları ile sonunu süsledilermi bitti gitti işte. kocaman bir pazarlama taktiği. öte yandan filminin gelmeside çok iyi bu çapta birinin filmi çekilmeyecekte kimin çekilecek!!!...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz