Sinemalar.com

Gary Oldman'lı Korku Filmi Mary'e Ait Fragman Yayınlandı

9 Ağustos 2019

Başrolünü Oscar ödüllü ünlü oyuncu Gary Oldman'ın üstlendiği korku filmi "Mary"e ait ilk fragman yayınlandı. 

 

Yönetmen koltuğunda Michael Goi'nin oturduğu filmin fragmanında bir ailenin denize açılan bir tekneye bindikleri görülüyor. Ancak fragmanda da belirtildiği görülen tekneyle denize açılanlar bir daha geri dönemiyor.

 

Filmin senaryosunda ise Anthony Jaswinski'nin imzası bulunuyor. Mary'nin oyuncu kadrosunda birçok başarılı yapımda görev almış olması bir yana 2017 yapımı Darkest Hour ile Oscar'a layık görülen usta ismi Gary Oldman; başarılı oyuncu Emily Mortimer; yetenekli ismi Jennifer Esposito; Stefanie Scott, Owen Teague gibi isimler görevlendirilmiş.

 

Korku türündeki Mary filminin herhangi bir aksilik yaşanmaz ise 11 Ekim tarihinde yurtdışındaki izleyici kitlesi ile buluşması planlanıyor. 

 

Tüm yorumlar (3)

Avatar
lacamerastylo (Profesyonel) | 16 Ağustos 2019, 12:38

Efsane oyuncu Gary Oldman

Cevap Yaz
0
0
FemmeAmoureuse (Dublör) | 9 Ağustos 2019, 19:09

Efektler o kadar iyi durmasada , bilinçsel olarak izleyiciyi ciddi çıkmaza sokacak bir kurgu yaratılmış bunu sevdim.Yani denizin ortasında bir tekne, her ne dönüyorsa , teknenin içinde dönüyor ve tekneden çıkış yok.En kötü opsiyon açık bir deniz ama yüzme mesafesinde hiç bir yer yok.Bu açıdan kurgu iyi bir çıkmaza sahip ama alanın küçük olması tüm dikkati diyaloglara çekecek.Umarım karakterlerin arka planları iyi yaratılmıştır çünkü mekan dar olduğunda, tüm odak karakterlere ve konuşmalara geçer.En ufak bir hata kendini açıkca belli eder.Yani bir anlamda iyi bir anlamda kötü bir yanı var.Umarım ikisininde dengesi kurulabilmiştir de iyi bir film izleriz.

Cevap Yaz
0
0
FightBates (Profesyonel) | 9 Ağustos 2019, 03:21

İnnnanılmaz iyi duruyor. Merakla bekliyorum

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz