Sinemalar.com

Merakla Beklenen The Walking Dead 10. Sezondan Yeni Görseller

Merakla Beklenen The Walking Dead 10. Sezondan Yeni Görseller
9 Ağustos 2019

AMC’nin sevilen dizisi The Walking Dead'in 10. sezonundan yepyeni görseller, dizinin hayranlarının beğenisine sunuldu.


2010 yılından beri ekranlardaki yerini koruyan  “The Walking Dead” 10. Sezonda kimi değişiklerle geri dönüyor. “The Walking Dead”in 10. Sezon fragmanı San Diego’da düzenlenen Comic Con’da paylaşılmıştı ve yeni sezona dair tiyolar izleyici ile paylaşılmıştı. Diziye yeni sezonda başrol Andrew Lincoln’ın vedasının ardından,  Norman ReedusRoss MarquandTom Payne, Danai GuriraNadia Hilker, Xander BerkeleyKhary Payton, Jeffrey Dean MorganSamantha Morton ve Ryan Hurst gibi isimler yer alıyor.

 

Ayrıca Juan Javier Cardenas “The Walking Dead” 10. Sezonda karşımıza Dante karakteri olarak diziye katılacak. Ek olarak aşağıda görebileceğiniz fotoğraflarda Dante karakterinin yanında yer alan Brandon karakterine ise Blaine Kern hayat verecek.  


“The Walking Dead”in 16 bölüm olarak planlanan 10. Sezonunun; Ekim ayında AMC ekranlarında yerini alması planlanıyor. “The Walking Dead” 10. Sezondan yayınlanan yeni görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Dizinin daha önce yayınlanan fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm yorumlar (3)

Avatar
Tuğçe Kurt (Amatör) | 15 Ağustos 2019, 14:38

Dizinin izlenecek tarafı kalmadı. Herkes öldü ve çok uzadı.

Cevap Yaz
0
0
keskin_campare (Profesyonel) | 13 Ağustos 2019, 21:09

Kaç sezondur hep aynı olaylar tekrar edip duruyor. Dizi hiç ilerlemiyor o yüzden artık çok sıkıcı gelmeye başladı. Sırf seriyi izlemek adına devam edıyorum ama eskı tadı kalmadı. Umarım artık bir ilerleme olur hep aynı şeylerden bıktık.

Cevap Yaz
0
0
kemerlee (Jön) | 9 Ağustos 2019, 23:28

Kabak tadı vereli çok oldu Supernaturale döndürdüler diziyi.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz