Last Christmas Filminin Fragmanı Yayınlandı

15.08.2019 17:53

Game of Thrones dizisinin Khaleesi'si Emilia Clarke ve Henry Golding'in başrollerini üstlendiği adını kaybettiğimiz dünyaca ünlü müzisyen George Michael’in ikonikleşmiş şarkısından alan romantik komedi filmi Last Christmas’a ait ilk resmi fragman yayınlandı. 

 

Filminin konusu ise şöyle; Clarke tarafından canlandırılan Kate, Londra'da ortalama bir hayat süren genç bir kadındır. Hayatında birçok yanlış karar alan bu kadın şimdilik elf rolünü üstlendiği bir Noel dükkânında çalışmaktadır. Her şeyin son derece sıradan ve sabit ilerlediği günlerde Golding’in hayat verdiği Tom, Kate'in hayatına birden bire dahil olur ve her şey gerçek olamayacak kadar değişir. Kate'in sınırlarını zorlayan genç adam, Kate ile birlikte Londra'nın en güzel zamanlarında yeni bir başlangıç yapmaya çalışmaktadır. Her ne kadar ikili için hiçbir şey yolunda gitmese de, kalplerinin sesini dinlemekten de hiç vazgeçmeyeceklerdir…

 

Romantik komedi filmi "Last Christmas"ın yönetmenliğini Paul Feig üstleniyorken, oyuncu kadrosunda Emilia Clarke ve Crazy Rich Asians'ın popüler oyuncusu Henry Golding'a eşlik eden isimler arasında; Emma Thompson, Michelle Yeoh, Rebecca Root ve Nasir Jama yer alıyor.

 

"Last Christmas"ın ülkemizde 21 Kasım 2019'da vizyona girmesi bekleniyor.