Bilim Kurgu Dizisi Raising Dion'e Ait İlk Görseller Yayınlandı

17.08.2019 16:48
Bilim Kurgu Dizisi Raising Dion'e Ait İlk Görseller Yayınlandı

Netflix’in ağırlıklı olarak bilim kurgu içeren aile drama dizisi Raising Dion'a ait ilk görüntüler geldi.

 

Başrollerini Jason Ritter, Michael B. JordanAlisha Wainwright ve Ja’Siah Young’un üstlendiği diziden gelen ilk görüntüler, oldukça etkileyici bir yapımla daha karşı karşıya olduğumuzu düşündürüyor.

 

"Raising Dion", kocasını kaybettikten sonra oğlu Dion ile baş başa kalan genç Nicole’un hayat hikâyesini konu ediniyor. Bir yandan eşinin yokluğu ile başa çıkmaya çalışan Nicole, bir yandan da oğlunu layığı ile yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bir gün Nicole, oğlu Dion’un bir takım süper güçlere sahip olduğunu keşfeder. Nicole, bu sıra dışı olay karşısında ne tepki vereceğini bilmemektedir. Oğlundaki güçlerin açığa çıkmasının ona zarar vereceğini düşünen Nicole, kendi içinde yaptığı muhasebeden sonra bu güçleri gizlemeye karar verir...

 

Dizinin oyuncularından Michael B. Jordan, Dennis Liu'nun aynı isimli çizgi romanından uyarlanan dizinin yapımcıları arasında da yer alıyor. Dizinin yaratıcılığını ise Carol Barbee üstleniyor. Dizinin uygulayıcı yapımcıları arasında ayrıca Kenny Goodman, Kim Roth, Dennis Liu, Michael Green ve Charles D. King gibi sektörün güçlü isimleri yer alıyor. Dizinin pilot bölümü de dahil olmak üzere, birden çok bölümünde yönetmenlik yapan isim ise Seith Mann.

 

Dizi, 4 Ekim tarihinde izleyici ile buluşacak.