Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 Geliyor

17.08.2019 17:03
Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 Geliyor

To All The Boys I Loved Before'un seri haline getirecek olan devam filmi için resmi yayın tarihi açıklandı. Netflix'in sevilen romantik komedi filmlerinden olan yapımın devam halkası, 12 Şubat 2020 tarihinde digital platform Netflix üzerinden seyircilerinin karşısına çıkacak.

 

Müjdeli haber, filmlerin uyarlandığı roman serisinin yazarı Jenny Han'ın resmi sosyal medya hesabından yayınladığı video ile açıklandı. Bahsi geçen videoda filmin güzel başrolü Lana Condor ile birlikte filmin diğer yıldızları da yer alıyor.

 

Seri, Jenny Han tarafından yazılmış bir roman üçlemesine dayanıyor ve ilk film aslında kabaca ilk kitabın tamamı ile ikinci kitabın yarısını kapsıyordu. Haliyle devam filmi olacak 2 numaranın da ilk filmin kaldığı yerden devam edeceği varsayılıyor. Serinin 3. Filminin adının ise "To All the Boys: Always and Forever, Lara Jean"  taşıyacağı duyuruldu ancak 3. devam filmi için prodüksiyon yeni başladığından vizyon tarihine dair ise henüz bir detay yok.

 

İlk filmin yönetmenliğini üstlenen başarılı isim Susan Johnson, devam filmi için yönetmen koltuğunu  Michael Fimognari'ye devrediyor. Filmin senaryosunu, ilk filmde olduğu gibi Jenny Han'in kitabından uyarlayarak Sofia Alvarez kaleme alıyor. Devam filminin oyuncu kadrosunda ise Lana Condor ve Noah Centineo'nun yanı sıra Janel Parrish, John Corbett, Anna Cathcart gibi isimler yer alıyor. Ancak bir diğer başrol oyuncusu olan Israel Broussard'ın ikinci filmde yer alıp almayacağı bilinmiyor.