Çekildi mi, Çekilecek mi Derken İlk Fragmanı Yayınladı!

26.08.2019 10:31

2008 yılında izleyici ile buluşmasının ardından büyük bir hayran kitlesine sahip olan “Breaking Bad” dizisinin devam filminin çekilip çekilmeyeceği merak konusu iken; filmden fragman yayınlandı!


Birkaç gün önce dizinin dişli avukatı Saul Goodman karakterine hayat veren Bob Odenkirk filmin çekimlerinin aslında bittiğini ve bunun sır olarak kalabilmesine şaşkınlığını kamuoyu ile paylaşmıştı. Ancak o noktaya kadar dizinin başrol oyuncularından olan Aaron Paul bile böyle bir projenin olmadığını iddia etmişti. Aaron Paul “Breaking Bad” devam filmi olan “El Camino: Breaking Bad”in başrolünde, yine Jesse Pinkman rolünde izleyeceğiz. :)

 

Sevilen dizi “Breaking Bad”, kimya öğretmeni olan, yüksek zekalı aile babası Walter White’ın akciğer kanseri olduğunu öğrenmesinin ardından yaşadıklarını konu alıyordu. Ailesinin, kendi ölümünün ardından maddi olarak rahat edebilmesi için uyuşturucu yapmaya başlayan Walter White’ın hikayesini oldukça sürükleyici bir dille ele alan dizi, olay kurgularıyla izleyiciyi etkisi altına alıp, sürüklüyordu.

 

“El Camino: Breaking Bad” ise dizinin tam da bittiği yerden başlayıp, kaçak durumda olan Jesse Pinkman’a odaklanacak! 11 Ekim tarihinde Netflix üzerinden izlenebilecek olan “El Camino: Breaking Bad” de Walter White karakterine hayat veren Bryan Cranston’ı görüp göremeyeceğimizi ise halen öğrenebilmiş değiliz.

 

“Breaking Bad” filmi “El Camino: Breaking Bad”den yayınlanan ilk tanıtım fragmanını yukardan izleyebilirsiniz.