Watchmen’den Yepyeni Bir Tanıtım Videosu Geldi!

10.09.2019 20:32

HBO’nun yeni dizisi “Watchmen”in tanıtım faaliyetleri hızlanırken; dizinin yaratıcısı Damon Lindelof’un açıklamalarının da yer aldığı yeni bir video yayınlandı. Lindelof unutulmaz dizi Lost'un da yazarları arasında yer alıyor.


Kült yapımlara imza atan HBO, bu sonbahara da “Watchmen” ile damga vurmaya hazırlanıyor. 20 Ekim tarihinde ekranda izleyicileri ile buluşacak olan dizinin ilk sezonu 10 bölüm olarak planlandı.

 

Daha önce, 2009 yapımı sinema filminin yeniden uyarlaması olan “Watchmen” tüm zamanların en iyi çizgi romanlarından olarak biliniyor. Süper kahramanların ortaya çıkmasıyla tarihin akışının değiştiği alternatif bir evrende geçen “Watchmen” aynı zamanda Time dergisinin "En İyi 100 Roman" listesinde de yer alıyor! Nükleer bir yıkımın yaşanacağı bir dünyada geçen “Watchmen” süper kahramanların mücadelesi ile Soğuk Savaş dönemini konu alıyor.

 

Yahya Abdul-Mateen IIAdelaide ClemensFrances FisherAndrew HowardJeremy Irons gibi önemli isimlerin yer alacağı diziden yayınlanan videoyu yukarıdan izleyebilirsiniz.