Apple TV+ ve The Morning Show Yayın Tarihi Netleşti!

12.09.2019 13:50
Apple TV+ ve The Morning Show Yayın Tarihi Netleşti!

Apple’ın tıpkı Netflix, Amazon Prime, Hulu gibi çalışacak olan yeni dijital platformu Apple TV+ 1 Kasım tarihinde izleyicilerin kullamına açılacak!


Apple her alanda olduğu gibi, bu alana da oldukça güçlü adımlarla giriş yapmaya hazırlanıyor. Aylık üyelik fiyatı 4.99 dolar olarak açıklanan Apple TV+’ta ilk izleyeceğimiz dizilerden biri olan “The Morning Show” da, platformun açılması ile izleyici ile buluşacak.

 

The Morning Show”un oyuncu kadrosunda Jennifer AnistonReese Witherspoon ve Steve Carell’a; Billy Crudup, Nestor Carbonell, Mark Duplass, Gugu Mbatha-Raw, Bel Powley, August Prew gibi isimler eşlik ediyor.

 

Yaratıcılığını Kerry Ehrin’in üstlendiği “The Morning Show”un konusu ise; sabah saatlerinde yayınlanan bir televizyon programının arka planına odaklanıyor. Jennifer Aniston'ın canlandırdığı karakter, programa yıllarca emek verdikten ve hep arka planda kaldıktan sonra; programın asıl sunucusu olan Mitch Kessler (Steve Carell)’ın kovulmasının ardından bir yıldıza dönüşüyor.

 

Apple TV+’ın açılmasının birkaç gün ardından 12 Kasım tarihinde de Disney+ yayın hayatına 6.99 dolarlık fiyatı ile başlayacak! Rekabet dolu günler bizi bekliyor gibi görünüyor.