Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Batman 3 Geliyor !

Batman 3 Geliyor !
27 Temmuz 2009

Batman Begins ve The Dark Knight filmerinin başarılı aktörü Gary Oldman, merakla beklenen The Dark Knight'ın devamı niteliğindeki film projesinin prodüksiyonuna 2010 yılında başlanacağının müjdesini verdi.

 

ComicCon etkinliğinde rol aldığı Book Of Eli filminin tanıtım panelinde, Batman serisinin bir sonraki filminin üzerine kendisine sorulan soruyu Gary Oldman, "Batman serisinin bir sonraki filminin çekimlerine önümüzdeki yıl başlanacağını düşünüyorum. Bir sonraki Batman'nin, hayranları ile önümüzdeki yil buluşmasını umut ediyorum“ şeklinde konuşarak cevaplandırdı.

 

Şu sıralar önümüzdeki yılın yaz aylarında vizyona girmesi planlanan Inception isimli film üzerine çalişan Batman'nin yönetmeni Christopher Nolan'in, Gary Oldman'in bu açıklamasına nasıl bir tepki vereceğini bekleyip görecegiz.

Tüm yorumlar (68)

Avatar
DOLUNAY1905 (Figuran) | 16 Şubat 2012, 03:25

jokerin egrçek hayatta ölmesi filmi serisini değiştirdi ve erken final yapıyorlar 1989 daki filmle bağlantılı yapıyorlar üçleme ama bu betman filmelrini serisi beğenemdim saçmA SAPN OLDU ADAM GİBİ BİR YAPIMCI YÖNETMENLE GENE YAPILACAKTIN EN BAŞTAN UMARIMDA JAMES CARAMON YAPAN O YAPARSA BİR ŞEYE BENZER KENDİ SİTİLİ DİĞİL AMA O ADAM HARİKA YAPAR

Cevap Yaz
1
1
LynxBlue (Profesyonel) | 8 Eylül 2011, 12:06

YA CATWOMAN YOKMU CATWOMAN SIZ BATMAN Mİ OLUR BENCE ONUDA KOYMALILAR HEM PENGUEN VARSA CAT'TA VARDIR

Cevap Yaz
0
0
Punisher28 (Figuran) | 26 Ağustos 2011, 12:53

ben inanıyorum eğer nolan filme Penguen karakterini koyarsa philip hoffman oynarsa jokeri kimse aramaz ve dark knight dan daha yüksek bi puan alır,çünkü nolan jokeri nasıl kahraman yaptıysa Penguen i de yapar diye düşünüyorum

Cevap Yaz
0
0
Normatif (Figuran) | 22 Eylül 2011, 10:19

kesinlikle katılıyorum , ayrı bi tat olur..

0
0
alesta9 (Amatör) | 23 Ağustos 2011, 12:21

Heath Ledger öldü ama Joker yaşıyor. Bizler filmi o kadar çok yaşıyoruz ki karakterleri günlük yaşamamızdan biri gibi değerlendiriyoruz. Joker rolü en fazla bu kadar iyi oynanır gibi görünüyor evet ama eskiden Maradona vardı şimdi Messi. Bekleyip görmek lazım
 

Cevap Yaz
0
0
emirB (Figuran) | 1 Ağustos 2011, 12:16

heath ledger öldüğü için jokerinde ölmesi lazım çünkü jokeri kimse heath ledgerden iyi oynayamaz

Cevap Yaz
0
0
Shinodaa (Dublör) | 3 Aralık 2011, 19:06

yavuzcaglaroglu;
Robert Knepper' Ne Alaka,Joker'le
Allah Aşkına Robert'ın Tipe Bak Ya.Şaka Deil,Gerçekten.
Hiç Yakışmaz Jokere Bu Adam.!
Heath Ledger Ve Robert Knepper'i Bir Tutuyorsunuz Ya.Yazık Size.?
Bu Karakteri En İyi Heath Canlandırırdı Ve Oda Şimdi
Hayatta Deil.Bence Yönetmenin,Heath'e Saygısı Varsa.Bu Filmde Joker Karkterini.Robert Knepper'e Vermez.Yada Başkasına..!

0
0
yavuzcaglaroglu (Amatör) | 10 Eylül 2011, 17:44

alesta9 çok güzel yazmıs eskiden maradona vardı şimdi messi heath ledgerın yerine robert knepperde oynayabilir veya birçok oyuncu bulunabilir.

0
0
Görüşleriniz