Will Smith Başrollü İkizler Projesinden Karakter Posterleri

18.09.2019 15:03
Will Smith Başrollü İkizler Projesinden Karakter Posterleri

Özel çekim teknikleri kullanılarak hazırlanan “İkizler Projesi”nin vizyona girmesine sayılı günler kala; filmde iki karakteri birden canlandıran Will Smith’in karakter posterleri yayınlandı.


Başarılı bir kiralık katil olan Henry’nin hikayesine odaklanan “İkizler Projesi”; Henry’i öldürmek için peşine bir adam düşmesi ile macerayı ikiye katlıyor. Çünkü Henry’i öldürmesi için tutulan kiralık katil, aslında Henry’i öldürmesi için yaratılmıştır! Henry’den 25 yıl önce alınan genlerle oluşturulan klonu ve Henry’nin kedi fare oyununu izleyeceğimiz filmde hem Henry hem de genç klonu ünlü aktör Will Smith canlandırıyor.

 

Merakla beklenen ve heyecanın bir an hız kesmeyeceği filmde ünlü aktör Will Smith’e Clive OwenMary Elizabeth WinsteadBenedict Wong gibi isimler eşlik ediyor olacaklar.

 

 Pi’nin Yaşamı”, “Yeşil Dev”, “Brokeback Dağı”,”Kaplan ve Ejderha” gibi yapımlarda imzası bulunan sinemacı Ang Lee’nin yönetmen koltuğunda oturduğu “İkizler Projesi” 11 Ekim 2019 tarihinde ülkemizde vizyondaki yerini alacak.

 

Filmde iki karakteri birden canlandıran Will Smith’in karakter posterlerini aşağıya bırakıyoruz.