Sinemalar.com

Orlando Bloom Korsanlığa Son Veriyor !

Orlando Bloom Korsanlığa Son Veriyor !
28 Temmuz 2009

Geçtiğimiz Ocak ayında Karayip Korsanları\'nın oyuncu kadrosundan ayrılan Keira Knightley\'nin ardından, 32 yaşındaki başarılı aktör Orlando Bloom da, çekimlerine önümüzdeki baharda başlanacak olan serinin dördüncü filminde rol almayacak.

 

Bu konuda "Dail Mail" gazetesine açıklamada bulunan Ingiliz oyuncu Bloom, Avustralyalı manken sevgilisi Miranda Kerr (26) ile birlikte daha fazla zaman geçirmek istediği için Karayip Korsanları\'ndan kendi isteği ile ayrıldığını belirtti. Öte yandan işin içinde olan birisi ise, "Bloom, bu filmi seviyor ancak filmden ayrılmanın artık zamanının geldiğini de düşünüyor“ şeklinde konuştu.

 

Bloom\'un Karayip Korsanları 4\'te rol üstlenmeyecek olmasından rahatsız olmayan filmin yapımcıları, şu an sadece Johnny Depp tarafından canlandırılan Kaptan Jack Sparrow\'un maceraları üzerine kafa yoruyorlar.

Tüm yorumlar (150)

Avatar
tc_nur_pinarbacaksiz (Amatör) | 26 Haziran 2013, 22:32

bence ayrılmamalıydı çok büyük bir hata yaptı

Cevap Yaz
2
0
mussicelik (Amatör) | 23 Şubat 2013, 20:09

orlando ( will ) ve keira ( elizabeth ) filmin jonny Depp ( jack sparrow ) ile başrolleriydiler. Başrollerin ikisinin ayrılması bence filmi kötü yönde etkiler ve eksik bir parça haline getirir kötü oldu

Cevap Yaz
1
1
eylulkadini (Figuran) | 18 Şubat 2012, 22:30

Kız için bırakılırmıydı güzelim film. Neden oynamadığını bilmiyodum, bu kadar basit bişeyden olmasıda.. Ne bilim. Saçma geldi.

Cevap Yaz
0
0
batmanli721 (Figuran) | 25 Eylül 2011, 18:25

olsaydı daha güzel olurdu ama filmi izledim onsuzda oluyormuş sadece daha iyi bir senaryo gerekir. bloom ve keira'nın yerini doldurmaya çalışmışlar ama olmamış genede film çok güzeldi.. Johhny Depp sayesinde :)))

Cevap Yaz
0
3
denKtaff (Artist) | 18 Eylül 2011, 12:40

orlando bloom un olmaması gerçektende kötü oldu çok güzel oynuyordu keşke devam etseydi..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz