Merakla Beklenen El Camino’dan Yeni Bir Teaser!

23.09.2019 15:44

Uzun zamandır merakla beklenen ve yapım aşaması herkesten sır gibi saklanan “Breaking Bad” dizisinin filmi olan “El Camino: A Breaking Bad Movie”den 1 dakikalık bir teaser izleyicinin beğenisine sunuldu.


İlk fragmanında diziden aşina olduğumuz Skinny Pete’in sorgusuna tanık olmuş ve ikinci fragmanında ise kahramanımız Jesse Pinkman’ın gözünden dizinin bütün sezonlarının hızlı bir özetini izlemiştik.

 

“El Camino: A Breaking Bad Movie”den yayınlanan son teaser’da ise kahramanımız Jesse Pinkman, ıssız bir arazide, bir arabada yalnız başına son dakika haberlerini dinliyor. Son dakika haberleri ise hikayenin geçtiği Albuquerque’de gerçekleştirilen faili meçhul katliamdan ve katliamda 9 erkeğin öldüğünden bahsediyor. Ancak bu katliamı gerçekleştiren Jesse mi, yoksa Jesse’nin peşindeki uyuşturucu karteli mi bunu henüz bilemiyoruz.

 

 “Breaking Bad”dizisini izlememiş olanlar için hatırlayacak olursak;dizi kimya öğretmeni olan, yüksek zekalı aile babası Walter White’ın akciğer kanseri olduğunu öğrenmesinin ardından yaşadıklarını konu alıyordu. Ailesinin, kendi ölümünün ardından maddi olarak rahat edebilmesi için uyuşturucu yapmaya başlayan Walter White’ın hikayesini oldukça sürükleyici bir dille ele alan dizi, olay kurgularıyla izleyiciyi etkisi altına alıp, sürüklüyordu. “El Camino: A Breaking Bad Movie” ise Aaron Paul’ün canlandırdığı Jesse Pinkman karakterine odaklanıyor.

 

11 Ekim tarihinde Netflix ekranlarında izleyici ile buluşacak olan “El Camino: A Breaking Bad Movie”nin senaristliğini ve yönetmenliğini ise, dizinin de yaratıcısı olan Vince Gilligan üstleniyor. “El Camino: A Breaking Bad Movie”nin başrolünde ise Jesse Pinkman rolünde Aaron Paul var.