Peaky Blinders 5. Sezondan Yeni Bir Fragman

23.09.2019 16:25

Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dram ve suç dizisi “Peaky Blinders”ın merakla beklenen 5. sezonundan yeni bir fragman daha yayınlanırken; dizinin Netflix’te izleyici ile buluşmasına da sayılı gün kaldı!


4. sezon finali ile sevenlerini soru işaretlerine boğan bol ödüllü “Peaky Blinders”ın 5. sezonu 25 Ağustos tarihinde BBC üzerinden hayranları ile buluştu. Ancak Netflix üzerinden 4 Ekim tarihinden itibaren izlenebilecek olan “Peaky Blinders” Birinci Dünya Savaşı sonrasında İngiltere’de geçiyor ve buhran dönemini konu alıyor. “Peaky Blinders”ın başrolünde Thomas Shelby rolü ile Cillian Murphy yer alırken ünlü aktöre Helen McCroryPaul Anderson gibi isimler de eşlik ediyor. Ancak “Peaky Blinders” yeni sezonun sürprizi “Split” yapımındaki göz dolduran performansı ile dikkatleri üzerine çeken genç yıldız Anna Taylor-Joy ve Sam Claflin!

 

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizinin 6. ve 7. sezonunun şimdiden onaylandığını söylemeden geçmeyelim ve sizi Peaky Blinders'ın emirleri doğrultusunda dizinin en son fragmanı ile baş başa bırakalım.