El Camino’dan Yepyeni Bir Fragman Daha Geldi

25.09.2019 15:50

Hayranları ile buluşmasına sayılı günler kala, bu aralar tanıtım çalışmalarına hız veren “El Camino”dan yepyeni bir fragman daha paylaşıldı.


Her fragmanında hayranlarının kafasında yeni bir soru işareti oluşturan “El Camino”, kült dizi “Breaking Bad”de Jesse Pinkman’ı bıraktığımız yerden devam ediyor. İlk fragmanında sorguda gördüğümüz Skinny Pete’i, bu sefer kapısına gelen Jesse Pinkman’a hayretle bakarken görüyoruz. Ayrıca en son yayınlanan 1 dakikalık teaser da, ıssızlıkta arabasında haberleri dinleyip ağlayan Jesse Pinkman’ı da birini gömerken görüyoruz. Ancak kimi gömdüğünü ancak 11 Ekim tarihinde filmin Netflix ekranlarında izleyicisiyle buluşmasının ardından öğreneceğiz.

 

 “El Camino: A Breaking Bad Movie”nin başrolünde Aaron Paul var. Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini ise, dizinin de yaratıcısı olan Vince Gilligan üstleniyor. 

 

Ayrıca daha önce “Breaking Bad” ve Saul Goodman’ın hikayesine odaklanan devam dizisi “Better Call Saul”da Mike Ehrmantraut olarak izlediğimiz Jonathan Banks’de “El Camino: A Breaking Bad Movie”de rol aldığını Hollywood Reporter’a verdiği bir röportajda açıkladı!