Birds of Prey’den İlk Uzun Fragman!

02.10.2019 20:55

2020’nin en merak edilen yapımları arasında yer alan Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn)’ in; Türkçe adıyla Yırtıcı Kuşlar’ın ilk uzun fragmanı yayınlandı.


 Aksiyon sahneleri konun tecrübeli ismi Chad Stahelski tarafından kontrol edilen Yırtıcı Kuşlar’da Harley Quinn’e yine Margot Robbie hayat verirken; Huntress’i Mary Elizabeth Winstead; Black Canary’i Jurnee Smollett-Bell canlandırıyor. Filmde oyuncusunu en son bulan Cassandra Cain karakterine ise Ella Jay Basco can verecek. Birds of Prey filminde, bu kadın kahramanların karşısında ise filmin kötü adamı Black Mask olarak ünlü aktör Ewan McGregor’u izleyeceğiz.  Yönetmenliğini Caty Yan, senaristliğini Christina Hodson ve yapımcılığını ise Margot Robbie ile birlikte Bryan Unkeless’in üstlendiği "Birds of Prey"e Stahelski’nin elinin değmesiyle heyecan dozu bir tık daha yükseldi.

 

Sevilen karakterin filmi harley Quinn’in spin off’u niteliği taşıyan Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn) kadın kahramanların gücünü ön plana çıkaran bir yapım! Birçok sevilen karakterin bir araya geldiği filmde, kadın kahramanlar Harley Quinn, Huntress ve Black Canary,  Cassandra Cain’i korumak için bir araya geliyor. 


7 Şubat 2020’de vizyondaki yerini alacak DC yapımı, kadın kahramanların gücünü ön plana çıkaran yapımdan paylaşılan ilk uzun fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.