Rick and Morty Dördüncü Sezon Fragmanı Geldi!

07.10.2019 11:35

Harika animasyonları bünyesinde toplayan Cartoon Network’un yetişkenler için hazırlanmış olan yapımlarına verdiği isim “Adult Swim”in hit serisi Rick and Morty'nin yeni sezonunu bekleyenlere müjde! Dizinin önümüzeki ay yayınlanacak olan dördüncü sezonuna ait fragman yayınlandı.  

 

Justin Roiland ve Dan Harmon ikilisinin paralel evrenler arasındaki tuhaf maceralarını konu edinen serinin sıradaki bölümlerine ait ipuçları içeren bu fragman, daha önce yayınlanan, dördüncü sezona dair ilk fikirlerimizi oluşturmuş olan 1 dakikalık kısa videonun da üstüne geçmiş oldu. Üstelik yeni sezonda seslendirmesini Taika Waititi’nin üstlendiği Glootie karakterine ait olan sahnelerin haricinde birçok eski dostu ve yeni karakterleri de görmeye hazırlıklı olmalısınız. 

 

Yayın tarihi 10 Kasım olarak duyurulmuş olan yeni sezon öncesinde Entertainment Weekly’nin mikrofonlarına konuşan Dan Harmon, bundan sonra serinin iki sezonu arasında bu kadar fazla bir es vermeyeceklerini, hatta dördüncü sezonu bitirir bitirmez beşinci sezon için çalışmalara başladıklarını da ilan etti.