Vin Diesel’lı Bloodshot’tan İlk Fragman!

21.10.2019 20:51

Vin Diesel’in başrolünde rol aldığı Dave Wilson filmi Bloodshot’tan merakla beklenen ilk fragman nihayet paylaşıldı.


İlk olarak 1992 yılında Eternal Warrior adı ile yayınlanan Bloodshot çizgi romanları Valiant Comics tarafından okuyucu ile buluşturulmuştu. Sevilen çizgi romanın beyaz perde uyarlamasını Jeff Wadlow ve Eric Heisserer kaleme alıyor.

 

Hızlı ve Öfkeli serisinin olmazsa olmazı Dominic Toretto olarak gönüllere taht kuran Vin Diesel’i Denizci Ray Garrison karakterine hayat verirlen izleyeceğimiz filmde; Garrison ve karısının öldürülmesinin ardından, Garrison’ın nanoteknoloji ile hayata geri dönmesini konu alıyor. Bu geri dönüşten sonra geçmişine dair hiçbir şey hatırlamayan kahramanımız, kendisi gibi yeniden hayata döndürülmüş süper güçlere sahip askerlerle çalışacaktır. Ancak bir noktada hafızası geri gelmeye başlar, kendisini ve karısını katledenlerin kim olduğunu hatırlar ve mücadelesi yön değiştirir. Bu cinayetin ardıdaki komployu ortaya çıkarmak için bütün imkânlarını seferber eden Garrison’un hikayesini izleyeceğimi Bloodshot’ta Vin Diesel’e Eiza Gonzalez, Sam Heughan, Toby Kebbell, Guy Pearse ve Jóhannes Haukur Jóhannesson gibi isimler de eşlik edecek.

 

İlk fragmanını yukarda bulabileceğiniz Bloodshot, ülkemizde tüm dünya ile aynı anda 21 Şubat 2020 tarihinde vizyondaki yerini almış olacak.