Scooby Doo’nun Animasyonu Scoob’dan İlk Fragman

13.11.2019 11:26

2020 baharında beyaz perdede buluşacağımız sevimli karakter Scooby Doo’nun animasyon filmi Scoob’dan ilk fragman görücüye çıktı.


Tony Cervone‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu Scoob’da Shaggy ve Scooby Doo’nun da aralarında bulunduğu Mystery Inc. çetesinin, dünyayı Dick Dastardly ve onun kötü planlarından kurtarmaya çalışmasını konu alıyor.

 

Ayrıca film Hanna-Barbera Evreni’nin ilk filmi olarak karşımıza çıkıyor ve ardından Taş Devri – Flintstones, Jetgiller – Jetsons gibi 90’la çocuklarının çok iyi hatırlayacağı kahramanların yer alacağı filmlerin de müjdesini veriyor!

 

Kelly Fremon Craig ve Matt Lieberman’ın kaleme aldığı senaryo ile izleyiciyle buluşacak olan Scoob’da Scooby-Doo’ya Frank Welker sesiyle hayat verecek. Merakla beklenen animasyonun seslendirme kadrosunda ayrıca Will Forte,Mark Wahlberg, Zac Efron, Amanda Seyfried, Mckenna Grace, Jason Isaacs ve Gina Rodriguez gibi isimler de yer alıyor.

 

İlk defa animasyon olarak sinema perdesinde izleme şansı yakalayacağımız Scooby Doo’nun filmi Scoob’dan yayınlanan ilk fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.