Sinemalar.com

Nicolas Cage, Yeni Filminde Kendisini Oynayacak!

Nicolas Cage, Yeni Filminde Kendisini Oynayacak!
18 Kasım 2019

Ünlü oyuncu, ''The Color out of Space'' ve ''Wally's Wonderland'' gibi filmlerle ilginç bir ikinci bahar yaşayacak gibi görünürken, olası bir proje ile kendinsini canlandırma olasılığının olduğu ortaya çıktı! ''The Unbearable Weight of Massive Talent'' adındaki proje aşamasındaki filmde Nic Cage, kendisinin 90'lardaki halini oynayabilir...


Nicolas Cage'in 90'larda parlayan yıldızının ardından yer aldığı alışılmadık yapımlar, birçok sinemasever tarafından beğenilmemişti. Hatta Cage'in oyunculuk kariyerinden bazı anlar, internette ''meme'' olarak bile kullanılmaya başlanmıştı. Ancak kendisine inanan birilerini bulmakta zorlanmayan Cage, kariyerinde yaşadığı bu ikinci baharın ilginç bir bölümüne adım atacak gibi gözüküyor.

 

Senaryosu Tom Gormican tarafından yazılan ve Cage'in kendisini oynaması planlanan ''The Unbearable Weight...'' filminde, ünlü aktör kendisinin 90'lardaki halini oynayacak. Filmde yüksek miktarda borçları bulunan ve aile hayatı da pek yolunda gitmeyen Nicolas Cage, para için kabul ettiği bir iş üzerine Meksikalı bir milyarderin doğum gününde sahne almayı kabul eder ancak sonrasında işler karışır...

 

Eleştirmenler Cage'in performansları hakkında yazıp çizedursun, Nicolas Cage'in garip ve çetrefilli kariyeri hız kesmeyecek gibi gözüküyor. 

  

Tüm yorumlar (2)

Avatar
alisur (Amatör) | 19 Kasım 2019, 22:40

Artık önüne gelen filmde oynuyor son 10 filmini seyrettim ilkokul musameresini ve parayı ver oynar 3 sınıf filmlere doğru gidiyor. Zannedersem harakiri yapıyor.

Cevap Yaz
0
0
lacamerastylo (Profesyonel) | 19 Kasım 2019, 13:04

Zorlanmaz

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz