Beren Saat'in Başrolü Üstlendiği Çevrimiçi Dizi Atiye'den İlk Fragman!

20.11.2019 13:29

Netflix’in yeni Türk yapımı Atiye dizisinden ilk tanıtım videosu yayınlandı. Bugüne kadar üstlendiği her rol ile dikkat çekmeyi başarmış olan oyuncumuz Beren Saat'in başrolünde yer aldığı diziye ait olan bu tanıtım videosunda ana karaktere odaklanılıyor. 

 

Şengül Boybaş'ın “Dünyanın Uyanışı” adlı kitabından oluşturulan senayosu ile dizi, genç ve aynı zamanda güzel bir ressam olan Atiye’nin mistik hikâyesini konu edinildi. Ailesi ve sevgilisi Ozan ile son derece sıradan ve mutlu bir yaşam sürdüren Atiye'nin tüm düzeni bir gün dünyanın en eski tapınağı olarak bilinen Göbeklitepe’ye gerçekleştirdiği gezi ile tamamen değişir. Atiye'nin söz konusu bölgede yaptığı bu turistik amaçlı gezi sırasında, Erhan adındaki bir arkeolog, Atiye ile Göbeklitepe arasında mistik bir bağ olduğunu fark eder. Hayli ilgisini çeken bu gizemli olayın peşine düşmeye karar veren Atiye, antik tapınakta geçmişini aramaya ve tapınak ile kendisi arasındaki bağın ne olduğunu anlamaya karar verir.Netflix'in ülkemizdeki yeni projesi Atiye'nin yönetmenliğin koltuğunda oturan isim Onur Güvenatam; oyuncu kadrosunda ise Beren Saat’e eşlik eden isimlerden bazıları; Mehmet Günsür, Metin AkdülgerMelisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi

 

Yurt dışında The Gift adıyla izlenecek olan ve 10 bölümden oluşan Atiye, 27 Aralık tarihinde Netflix dijital platformunda yayınlanmaya başlayacak.