Sex Education'ın Yeni Sezonuna Ait Görseller Yayınlandı

25.11.2019 10:17
Sex Education'ın Yeni Sezonuna Ait Görseller Yayınlandı

Netflix yapımı İngiliz komedisi Sex Education, ilk sezonu ile büyük beğeni topladıktan sonra 2.sezonunun çekimlerine başlanmasına karar verilmişti. Şimdi ise malum 2. sezona ait görseller yayınlandı. 

 

İngiltere'nin Moordale kasabasında seks terapisti annesiyle birlikte yaşayan, annesinden öğrendiklerini okuduğu lisede arkadaşlarıyla paylaşarak(hatta bazen uygulayarak) popüler olmayı amaçlayan ama aslında hayli içine kapanık bir karaktere sahip olan Otis Milburn'ün yaşadıklarını anlatan dizinin ikinci sezonu olacak olan Sex Education 2, 2020 yılında Netflix platformunda yayında olacak.

 

2. sezonda yakın arkadaşı olan ama aslında sırıksıklam da aşık olduğu Maeve ile birlikte gizli bir seks terapisi kliniği kurduğuna şahitlik edeceğimiz Otis, bu oluşum sayesinde arkadaşlarının cinsel hayatındaki problemlerine çözüm bulmak için onlara yine  danışmanlık yapmayı hedeflemektedir. Netflix’in öngörülerine göre Maeve ile Otis’in arkadaşlığı, The Untouchables filminde şahit olduğumuz gibi güçlü bir arkadaşlık olacak.