Sinemalar.com

Superman, Yeni Yüzüyle Geliyor !

Superman, Yeni Yüzüyle Geliyor !
4 Ağustos 2009

Warner, "Superman" serisinin yeni filminin 2011 yılında vizyona girmesini planlıyor. Edinilen bilgiye göre yeni "Superman" film projesi, serinin son filmi olan "Superman Returns"ün (Superman Dönüyor) devamı niteliğinde olmayacak.


Buna göre Warner, dünyanın en tanınmış kahramanının karekterini ve hikayesini yeniden yorumlayarak, beyazperdeye aktaracak. Bundan dolayı ise, \'Superman\' karekterini büyük bir olasılıkla Brandon Routh canlandırmayacak.


Yeni "Superman" film projesinin yönetmeni için ise, Wachowski kardeşler ile James McTeigue ile görüşmelere başlandı.

Tüm yorumlar (36)

Avatar
haas (Amatör) | 8 Ocak 2011, 13:30

Bence SUPERMAN i Smallville daki Tom welling oynamalı

Cevap Yaz
0
0
-TaMaRa- (Efsane) | 11 Eylül 2009, 01:51

süpermen dönüyordan bekLenen tepkiLer geLmeyince hemen yüzü değiştirin tabii :) bence önce dikkat çekecek bir senaryo şart...

Cevap Yaz
0
0
Legendary57 (Profesyonel) | 16 Ağustos 2009, 01:04

orjinal bir senaryo olursa yani alışılmışın dışına çıkarlarsa ve superman i canlandıracak kişi rolünü iyi yaparsa güzel film olacağına inanıyorum. inş. smallvilledeki clark. ı canlandıran kişi oynamaz inş. ben çok soğuk buluyorum ve bence role yakışmaz ama dizideki gibi olursa film güzel olur , yani superman kostumü artık bayar . sonuç olarak inşallah güzel film olur.

Cevap Yaz
0
0
elifes (Amatör) | 12 Ağustos 2009, 12:59

en süper kahramandır kendisi,tüm süper güçleri aynı bünyede toplamış,bu dünyanın işi olmayan,mütevazi,kendini bilen,sessiz,sakin...daha ne olsun,ne kadar yorumlasalar tekrarlasalar az,yapımda,yayında emeği geçeceklere şimdiden tşk.bi de sahiden de keşke tom welling oynasa...

Cevap Yaz
0
0
sugur (Figuran) | 12 Ağustos 2009, 10:29

rolünü gerçekten iyi oynasında kim olursa olsun

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz