Brahams: The Boy II'e Ait Fragman Yayınlandı

09.01.2020 13:55

Türkiye'deki yayın adı Lanetli Çocuk olan The Boy filminin devamı olarak hazırlanan "Brahms: The Boy II"a ait fragman yayınlandı. Bu yeni video sayesinde paranormal bebek Brahms ile tanışacağız. 

 

The Boy 2, Heelshire Köşkü isimli yere mekanın karanlık geçmişinden bihaber olarak taşınan masum bir ailenin yaşadıklarını konu ediniyor. Son derece ihtişamlı gözüken bu eve yerleşmeye karar veren ailenin küçük oğulları taşınma sürecinde, yeni bulduğu ve Brahms adını verdiği gerçek boyutlardaki bir oyuncak bebekle arkadaş olur. İlerleyen zamanlarda Brahms'ın etkisine kaptıran çocuk pek normal olmayan hatta paranormal olarak adlandırılabilecek davranışlar sergilemeye başlar. Ailenin bir diğer üyesi olan Liza, Brahms'daki anormallikleri farkeder ve oğlunu ondan, onun lanetli etkisinden kurtarmaya çalışacaktır...

 

Serinin ilk filminde de yönetmenliği üstlenmiş olan William Brent Bell ikinci filmde de aynı görevde bulunuyor. Senaryosunu Stacey Menear'in kaleme aldığı The Boy 2, en iyi korku filmlerini bünyesinde barındıran Blumhouse şirketi tarafından hazırlanacak. Filmin oyuncu kadrosunda ise yıldız oyuncu Katie Holmes; Ralph Ineson; Owain Yeoman ve minik oyuncu Christopher Convery yer alıyor.

 

Brahms: The Boy II'nun ülkemizdeki izleyicileriyle 2020 yılı içerisinde ne zaman buluşacağına dair resmi açıklama henüz yapılmadı.