Mission: Impossible Kadrosuna Nicholas Hoult Transferi!

10.01.2020 15:10
Mission: Impossible Kadrosuna Nicholas Hoult Transferi!

Tom Cruise başrollü Mission: Impossible serisinin 7. Ve 8. Filmlerinde Nicholas Hoult’un da yer alacağı resmi olarak açıklandı!


Serinin 7. Ve 8. Filmleri ard arda çekilecek olup, filmlerin yönetmenliğini 6. Filmin de yönetmen koltuğunda oturan ve pozitif yorumlar toplayan Christopher McQuarrie üstlenecek. Tom Cruise’un yeniden, başrolde Ethan Hunt olarak beyaz perdede yer alacağı Mission: Impossible 7 ve 8’de yakışıklı aktöre  Hayley Atwell, Pom Klementieff, Rebecca Ferguson gibi isimler eşlik edecek.

 

Variety’nin yaptığı paylaşım ile filme geçtiğimiz yıl X-Men Dark Phoenix, Tolkien, Sarayın Gözdesi, Deadpool 2 ve Elektrik Savaşları gibi başarılı yapımlarda yer alan Nicholas Hoult’un da katıldığını öğrendik. Hoult’un filmde hangi karaktere hayat vereceği henüz açıklanmamış olsa da; filme başarılı bir oyuncunun daha dahil olmuş olması beklentileri yükseltmeye devam ediyor.

 

Merakla beklenen Mission: Impossible serisinin 7. Filminin  23 Temmuz 2021’de, 8. filminin ise  5 Ağustos 2022’de vizyona girmesi planlanıyor.