BluTV’nin Yeni Dizisi Alef’ten İlk Tanıtım Yayınlandı

18.01.2020 01:59

Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünü üstlendiği yeni BluTV dizisi Alef’in tanıtım fragmanı görücüye çıktı.


Yönetmenliğini senarist, oyuncu, yapımcı, görüntü yönetmeni gibi sinemanın nerdeyse her görevinde gördüğümüz Emin Alper’in üstlendiği dizi oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor.  Başrolleri Kenan İmirzalıoğlu ile Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen paylaşıyor.

 

İzleyici ile buluşma tarihi henüz açıklanmayan Alef İstanbul Boğazı’nda bulunan bir cesedin ardından, seri cinayetler işleyen bir katilin varlığına ve onu bulmaya çalışan dedektiflerin hikayesine odaklanacak. İki dedektiften genç olan Kemal karakterine Kenan İmirzalıoğlu hayat verirken, ortağı olan daha tecrübeli dedektif Settar’ı ise Ahmet Mümtaz Taylan canlandıracak. Hayata bakışlar oldukça farklı olan bu ikiliye bir de üniversite de öğretim görevlisi olan Yaşar karakteri eklenecek. Yaşar karakterine ise Melisa Sözen hayat veriyor olacak. Kemal, Settar ve Yaşar seri cinayetleri çözmeye çalışırken aslında yüzlerce yıllık bir sırrı da çözecekler.

 

Yönetmeni, oyuncu kadrosu ve senaryosuyla şimdiden merak konusu olan Alef’ten yayınlanan tanıtım fragmanını yukarıdan izleyebilirsiniz.