Uncharted Kadrosuna Antonio Banderas Dahil Oldu!

04.03.2020 10:18
 Uncharted Kadrosuna Antonio Banderas Dahil Oldu!

Sony Pictures’ın merakla beklenen yapımı bilgisayar oyunu uyarlaması Uncharted kadrosuna ünlü oyuncu Antonio Banderas eklendi.


Bir süredir merakla beklenen film yaşanan yönetmen değişklikleri sebebi ile bir miktar gecikmiş olsa da en son Bumblebee'nin yönetmen koltuğunda oturan Travis Knight ile anlaşılarak yeniden ilerleme sürecine geçildi.

 

Kendine has bir hayran kitlesine sahip aksiyon – macera oyunu Uncharted’dan uyarlanan filmde Nathan Drake karakteri olarak Tom Holland yer alacak. Filmde akıl hocası figüründeki Victor ‘Sully’ Sullivan rolünde ise Köstebek ve Ayı Teddy filmlerinden hatırlayacağımız Mark Wahlberg olacak.

 

Joe Carnahan’ın yazdığı senaryo, genç Nathan Drake karakterinin maceralarının ve gelecekte akıl hocası haline gelecek hazine avcısı Victor ‘Sully’ Sullivan ile arkadaş oluşunun anlatıldığı serinin üçüncü oyunu 'Uncharted 3: Drake’s Deception’ı temel alacak. 

 

Ülkemizde 2021 yılında vizyonda seyircisi ile buluşması beklenen filmde Antonio Banderas’ın hangi karaktere hayat vereceği açıklanmamış olsa da; ünlü oyuncunun ismi resmi olarak paylaşıldı ve filmde yer alacağı kesinleşti.

 

Filmde yer alacağı netleşen diğer iki isim ise Tati Gabrielle ve Sophia Ali…