Jude Law'lı The Third Day'den Teaser Yayınlandı

09.03.2020 23:46

Gizemli hikâyesi ile şimdiden HBO'nun iddialı yapımları arasında yer alan dizi The Third Day'in teaserı yayınlandı.

 

Sıra dışı olarak adlandırılabilecek senaryosuyla ekranlara gelmeye hazırlanan dizi, gizem ve aksiyon türlerini bir arada izleyiciye sunacak. Şimdilik 7 bölüm olarak hazırlanan dizinin devamının hazırlanıp hazırlanmayacağı ise ekranda alacağı tepkilere bağlı olacak.

 

Dizinin hikâyesi: “Yaz” ve “Kış” olmak üzere iki farklı konsepte ayrılmış olduğu biliniyor. “Yaz” bölümünde Jude Law tarafından canlandırılan adam, İngiliz sahillerindeki gizemli bir adaya gider ancak ada sakinlerinden oluşan bir grup, bedeli ne olursa olsun evlerini korumaya niyetlidir. Tabii ziyaretin sebebi ve ada sakinlerinin bu denli korumacı davranma sebebi izleyici için bir gizem olarak kalacak. “Kış” olarak adlandırılan ikinci bölümde ise güçlü irade sahibi olan yabancı (Naomie Harris) adaya herkes tarafından merak edilen cevapları bulmaya gelecek…

 

Law ve Harris’a Katherine Waterston, Emily Watson ve Paddy Considine gibi isimlerin eşlik ettiği oyuncu kadrosu ile hazırlanmış olan yapımın ilk bölümü 11 Mayıs 2020 tarihinde HBO’da yayınlanmaya başlayacak.