A Quiet Place Serisine Yeni Bir Film Eklendi

14.03.2020 14:12
A Quiet Place Serisine Yeni Bir Film Eklendi

Orta büyüklükte sayılabilecek bütçesine rağmen beklentilerin çok üstünde gişe hasılatı elde ederek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan A Quiet Place’in bu performansı sayesinde yapımı bir seri haline getirmeye karar veren yapımcı, A Quiet Place 2'nin çekimlerine de başladı. 

 

Paramount Pictures tarafından açıklanan bu bilgiye göre; başarılı oyuncu Brian Tyree Henry ve İrlandalı aktör Cillian Murphy’nin kadroya yeni katılan isimlerden ikisi olacağı, ilk filmden geriye kalan üç aile üyesinin ise devam filmi için kadroya döneceği belirtildi. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini üstlenen isim ise ilk filmde de kamera arkasında çalışmış olan John Krasinski olacak. 

 

"A Quiet Place 2" konusu hakkında dana önce konulan Krasinski; "Artık görebileceğimiz birçok farklı nokta var. Bu dünyadaki diğer insanların neler deneyimlediklerini farklı bir açıdan görme konusu benim merakımı uyandırıyor." demişti. Bu açıklamaya rağmen; ilk filmden aşina olduğumuz karakterlerin geri dönüşü, yapımın takipçileri açısından devam halkasının tamamen farklı kişileri ele almayacağına dair bir işaret oldu. 

“A Quiet Place 2”nun ülkemizdeki vizyon tarihi ise herhangi bir aksilik olmaz ise 19 Mart 2020.